Фасадний декор

Фасадний декор

Оздоблення фасаду будинку після утеплення – це завершальний штрих у перетворенні вашої оселі. Зовнішній вигляд будинку відображає характер його мешканців, відчуття стилю та бездоганний смак господарів.

Фасадні роботи

Штукатурні фасадні суміші

Останнім етапом зовнішнього утеплення стін будинку є нанесення штукатурки. Декоративні штукатурки захищають стіни будинку від атмосферних та механічних впливів, наносяться практично на будь-яку поверхню, можуть приховувати дефекти поверхні, мають високі тепло-та звукоізоляційні властивості, є водонепроникними та довговічними.

Ми використовуємо різні види фасадних декоративних штукатурок за складом (акрилова, силіконова, силікатна, силікатно-силіконова) та фактурою («короїд або мюнхенська», «бараник або шуба», «крокодил»). Залежно від місця розташування вашого будинку і використаних для утеплення матеріалів ми підбираємо відповідний вид штукатурки та фактури. Якщо будинок знаходиться на узбережжі, фасад оздоблюється силіконовими матеріалами, які не вбирають з повітря солі та вологу. Якщо ви живете поблизу дороги, то ідеальним варіантом буде силікатно-силіконова суміш, яка відштовхує пил і бруд, добре миється.

Декоративно-оздоблювальні елементи

Застосовуючи різні декоративні елементи, можна надати будівлі форми та об’єму, замаскувати кривизну стін, віконних чи дверних отворів, перетворити простий будинок на витвір мистецтва. Ми допоможемо вам створити будь-яке оформлення, яке додасть індивідуальності вашому дому.

Ми оздоблюємо фасади використовуючи:

  • дерево натуральне,
  • камінь,
  • штукатурку під дерево та цеглу,
  • фасадну ліпнину та архітектурні елементи (колони, підвіконня, босажі, молдинги або фризи, сандрики або карнизи, пілястри і ін.).

Архітектурні елементи, що прикрашають фасади будівель, найчастіше виготовляються з пінополістиролу. Вони легкі, тому надійно кріпляться до будь-якого покриття, а сам матеріал довговічний.