Утеплення

Утеплення

Утеплення є важливим кроком при будівництві будинку та корисним доповненням, якщо ваш дім ще не утеплений. Оптимальним рішенням з утеплення на сьогодні залишається метод скріпленої теплоізоляції (“мокре” утеплення). Цей метод утеплення побудованих раніше будинків активно застосовується в програмах енергозбереження багатьох країн.

Зовнішнє утеплення фасаду дозволяє надати будівлі унікального вигляду та відновити те, що вже існує.

Це економія ваших грошей та природних ресурсів. Теплоізоляція стін не пропускає тепло назовні, ви менше витрачаєте на опалення взимку. Влітку тепло від нагрітих сонцем стін не проникає всередину, у вашому будинку не буде так жарко і ви менше вмикатимете кондиціонер. Заощаджуючи в такий спосіб електроенергію та газ, ви бережете природні ресурси.

Утеплюючи свій будинок, ви робите його комфортнішим для проживання, так як отримуєте не лише надійну тепло- , а й звукоізоляцію.

Ми допоможемо вам провести досконале та професійне утеплення вашого будинку, підберемо та доставимо усі необхідні матеріали кращих виробників. Ви разом із нашим дизайнером розробите унікальний проект оздоблення фасаду вашого будинку.