01
Про нас

Допомагаємо втілювати Ваші мрії про ідеальне житло

Компанія «ДІМ І СТИЛЬ» пропонує широкий асортимент професійних будматеріалів та послуг у сфері будівництва.

Наша компанія заснована у 1997 році. Спочатку ми працювали лише у сфері будівельних послуг ( утеплення та оздоблення будинків, внутрішні ремонтні роботи). Проте з розвитком компанії виникла потреба у вдосконаленні сервісу, який би передбачав повний спектр послуг для наших клієнтів ( консультації, підбір, розрахунок та продаж будматеріалів, доставка, виконання робіт та гарантійне обслуговування).

У 2016 році відбулось відкриття салон-магазину «ДІМ І СТИЛЬ» за адресою м.Тернопіль, вул.Коновальця 5. І вже починаючи з 2017 року компанія стала офіційним представником багатьох відомих європейських та вітчизняних виробників будівельних матеріалів, таких як CERESIT, KABE, Profline, Stolit, ARMMAX та ін.

На сьогоднішній день ми вже є одним із основних операторів на ринку будівельних матеріалів у Тернопільському регіоні. Наша перевага у поєднанні нашого досвіду та експертності набутої роками у практиці. Тому торгові марки та асортимент будматеріалів у нашому магазині підібрані детально та прискіпливо на основі нашого досвіду та перевіреної часом якості.

За 23 роки існування ми пройшли шлях від підрядника до будівельної компанії-дистриб’ютора, яка надає повний спектр послуг і може задовільнити потреби найвибагливішого клієнта.

Кредо компанії «Дім і Стиль» - це професійний підхід до будь-якого завдання чи проблеми у сфері ремонту та будівництва.

Найважливіше досягнення для нас – задоволений клієнт та найкращий результат!!!

Найбільша цінність для нас – наші клієнти

Важливо! Купуючи ті чи інші матеріали для ремонту чи будівництва ми завжди очікуємо на певний результат. Отримати його можна лише за умови правильно підібраного за призначенням та сфери застосування продукту, і без професійної консультації експерта у даному випадку не обійтись.

Читати далі Читати далі
Наша компанія спеціалізуться на:
Продажі буд. Матеріалів
Ремонтних роботах
Постачанні магазинів забудовників, та дилерів
Втомились читати?
Перегляньте відео про нас:
Дім та стиль - офіційний дистрибьютор:
valmiera glass
polimin
izovat
fast-fix
farby kabe
ceresit
armmax
stolit