Гідроізоляційна кристалізаційна суміш Ceresit CR 90 Crystaliser

арт: CR 90

В наявності

₴700

Гідроізоляційна кристалізаційна суміш для гідроізоляції споруд та будівельних конструкцій

Основна інформація

Ceresit CR 90 призначена для гідроізоляції та забезпечення вологонепроникності недеформівних мінеральних основ. Дія Ceresit CR 90 відбувається двома способами. Вона утворює водонепроникний шар на поверхні міцних мінеральних основ (бетон, цементні стяжки і штукатурки, кладки) зовні та всередині споруд і будівель, що постійно чи тимчасово контактують із водою, при будівництві, ремонті або відновленні та додатково під час експлуатації конструкції утворює кристали в порах основи.

Спеціально підібрані добавки проникають у капілярну структуру бетону, де в порах її мінеральної основи утворюють нерозчинні сполуки (кристали). Цей процес формування кристалів призводить до зменшення розмірів або повного закриття капілярних шляхів, що зрештою унеможливлює переміщення води в бетоні в обох напрямках.

Кристалізація пор є додатковим захистом основи в разі місцевого пошкодження покриття або розриву, спричиненого появою статичних тріщин.

Ceresit CR 90 можна використовувати для гідроізоляції балконів, опорних стійок, підземних частин будівель, у тому числі підвальних стін, установок для очищення стічних вод, резервуарів для води (в тому числі резервуарів для питного водопостачання) з глибиною води до 15 м, пожежних резервуарів та невеликих монолітних басейнів площею до 20 м2. Ceresit CR 90 використовується для гідроізоляції шару бетону та залізобетону, цегляної кладки із заповненими швами, мінеральними стяжками та штукатурками. Суміш можна застосовувати при позитивному (до 15 м) та негативному (до 5 м) тиску стовпа води.

Ceresit CR 90 діє належним чином на з’єднаннях між стінами та підлогою, а також між компенсаційними швами з ущільнювальною стрічкою Ceresit CL 152 або Ceresit CL 82. Крім того, також можна використовувати флізелінові стрічки для додаткового зміцнення гідроізоляційного шару. В разі можливих механічних навантажень, таких як пішохідний рух, покриття слід захистити, наприклад, нанесенням покриття для підлоги або штукатурки без вмісту гіпсу чи облицюванням керамічною плиткою за допомогою клейових сумішей Ceresit CM.

Основи, що деформуються, потребують використання Ceresit CR66. Для блокування витоків води слід застосовувати експрес-цемент Ceresit CX 5.

Крім того, для герметизації терас та поверхонь із підігрівом підлоги слід використовувати Ceresit CR66.


Характеристики

Default
 • Вид упаковки
  Паперовий мішок
 • Кількість в палеті
  48
 • Кількість в ящику
  -
 • Розміри упаковки
  кг
 • Термін зберігання
  12 міс.
 • Упаковка
  25
 • Країна-виробник
  Україна

Відгуки 0

Гідроізоляційна кристалізаційна суміш Ceresit CR 90 Crystaliser

₴700