IN 52 SUPER Фарба акрилова, інтер"єрна BAZA A 10л

арт: 00000001402

В наявності

₴1486

IN 52 Super Ceresit.

Латексна матова інтер’єрна фарба. Колір білий. Доступна в трьох базах: біла, база, прозора. Призначена для фарбування внутрішніх стін та стелі. Наносять ручним малярським валиком. Застосовують на основах  бетон, цегла, цементно-вапняної, цементно-піщаної штукатурки, шпалери, стеклохолст, фанера, деревоволокнисті плити. Не потребує очищення стіни від попереднього шару. Перший клас покривної властивості. Третій степінь блиску. Витримує багаторазове миття. 5000 циклів на стирання. Рекомендована для приміщень з високою вологістю.  Дозволяється миття побутовими для дезінфекцій засобами. Екологічна. Пропонується у широкій палітрі кольорів. Перед застосуванням поверхню обробляють грунтовкую.

Менеджери «Дім і Стиль» нададуть вам професійну консультацію, щодо використання латексної матової фарбиТонуємо продукцію по каталогах NCS, RAL.

Переваги:

Екологічно чиста;

Містить оптичний відбілювач;

Миюча ;

Суперстійка до стирання;

Паропроникна;

Не вигоряє;

Широка гамма;

Висока стійкість до забруднень.

Основна інформація

IN 52 Super Ceresit.

Латексна матова інтер’єрна фарба. Колір білий. Доступна в трьох базах: біла, база, прозора. Призначена для фарбування внутрішніх стін та стелі. Наносять ручним малярським валиком. Застосовують на основах  бетон, цегла, цементно-вапняної, цементно-піщаної штукатурки, шпалери, стеклохолст, фанера, деревоволокнисті плити. Не потребує очищення стіни від попереднього шару. Перший клас покривної властивості. Третій степінь блиску. Витримує багаторазове миття. 5000 циклів на стирання. Рекомендована для приміщень з високою вологістю.  Дозволяється миття побутовими для дезінфекцій засобами. Екологічна. Пропонується у широкій палітрі кольорів. Перед застосуванням поверхню обробляють грунтовкую.

Менеджери «Дім і Стиль» нададуть вам професійну консультацію, щодо використання латексної матової фарби. Тонуємо продукцію по каталогах NCS, RAL.

Переваги:

Екологічно чиста;

Містить оптичний відбілювач;

Миюча ;

Суперстійка до стирання;

Паропроникна;

Не вигоряє;

Широка гамма;

Висока стійкість до забруднень.

Характеристики

Відгуки 0

IN 52 SUPER Фарба акрилова, інтер"єрна BAZA A 10л

₴1486