01 Оздоблення фасаду будинків
Послуги

Оздоблення фасаду будинків

Утеплення та оздоблення фасаду будинку допомагає захистити стіни від холоду. Якісно виконана робота дозволить вам забути про холодні стіни та протяги зі щілин. Замовити утеплення фасаду та зовнішнього оздоблення будинків можна в нашому гіпермаркеті будівельних матеріалів «Дім та стиль». Наші спеціалісти якісно виконають усі роботи та допоможуть вам підібрати якнайкращі матеріали.

Навіщо потрібно утеплення фасаду

Зовнішнє утеплення будинку – це:

 • захист стін від впливу погоди;
 • додатковий декор фасаду;
 • виключення можливості витоку тепла з дому;
 • збільшення опорності стін до перепадів температури;
 • закриття щілин і містків холоду.

Завдяки правильній теплоізоляції будинку температура у приміщенні буде вищою, що дозволить скоротити витрати на опалення.

Чим можна утеплювати будинки

Матеріали для утеплення бувають різні. Можуть використовуватись як окремо, так в комбінації. Серед популярних матеріалів слід відмітити:

 1. Мінеральну вату. Нею можна утеплювати будинки із дерева. Придбати мінеральну вату можна у вигляді матів або плиток. Товщина листа може бути 50 або 100 мм. Він витримує перепад температури від +35 до – 30 градусів.
 2. Скловата. До її складу входить вапняк, пісок, доломіти. Скловата добре переносить механічні навантаження, захищає від непогоди.
 3. Базальтова вата. Її виготовляють із елементів базальтових порід, з’єднаних між собою. Пористий утеплювач – пожежоміцний матеріал. Він витримує температуру до тисячі градусів. Також поглинає звук та не вбирає вологу.
 4. Шлаковата. Має високий коефіцієнт теплоізоляції, але швидко намокає. Шлаковату не використовують для утеплення дерев’яних будинків. А ось для панельних стін вони чудово підходять.
 5. Ековата. Для її виготовлення використовують відходи паперу, тетрабонат натрію, борну кислоту. Ековата – чудовий варіант для утеплення будинків із підвищеною вологістю. Швидко поглинає вологу, а при хорошому провітрюванні віддає її в атмосферу. З часом ековата зменшується в обсязі. Для того щоб це уникнути, рекомендуэмо закласти матеріал із запасом.
 6. Пінопласт. Використовують для утеплення споруд із різних матеріалів, зокрема і з дерева теж. В пінопласті не розвиваються мікроорганізми. Матеріал не змінює свою форму, але добре горить і при цьому виділяє шкідливі речовини. Рекомендуємо обирати пінопласт із високою щільністю, завтовшки від 5 см.

Довірте оздоблення та зовнішнє утеплення будинків професіоналам. Це дозволить вам суттєво зекономити кошти на опалення та забути про протяги зі щілин у стінах.