03 Виготовлення промислових підлог
Послуги

Виготовлення промислових підлог

Промислова підлога – це сучасне, зносостійке та естетично привабливе покриття для підлоги виробничих і складських приміщень, торгових та офісних майданчиків, автомайстерень, паркінгів, автомийок тощо. Правильний вибір матеріалів та дотримання технології виготовлення такого покриття відбивається на довговічності, зручності експлуатації приміщення в цілому. Тому для виготовлення промислової підлоги важливим є залучення досвідчених фахівців, які знаються на тонкощах процесу, враховують особливості приміщення та його призначення, вміють працювати з будь-якими видами матеріалів.

Промислова підлога – особливості виготовлення

Промислова підлога у Тернополі чи будь-якому іншому місті України потребує уважного підходу до специфіки приміщення, особливостей його використання, призначення. Тому перш ніж приступити до проектування й підготовчих робіт, варто звернути увагу на:

  • запланований розподіл завантаження на 1 м²;
  • відведення статичного заряду;
  • міцність основи, стійкість до ударних навантажень;
  • простоту догляду, наприклад, перешкоду утворенню пилу;
  • можливість тимчасового чи постійного контакту з вологою, хімічними речовинами;
  • особливості температурного впливу (враховуються цілорічні параметри);
  • наявність динамічного навантаження, що призводить до стирання промислової підлоги.

Після визначення основних вимог, особливостей приміщення влаштування підлог промислових починається з підготовки основи. Для цієї мети майстри споруджують опалубку або проводять відсипання спеціальними матеріалами до заданих позначок. На другому етапі монтується та зв'язується арматура. У місцях майбутньої установки колон потрібно посилити зв'язки за допомогою застосування узгоджених рішень.

Заливання підготовленим розчином, який враховує вимоги, особливості приміщення, ведеться за розміткою, яка виконується на етапі зв'язування арматури. Рівна промислова підлога – це результат безперервної подачі потрібного обсягу бетонної суміші та суворе дотримання технології заливання.

Професійне влаштування підлог у Тернополі від компанії «Дім і Стиль»!

Фахівці нашої компанії, спираючись на багаторічний практичний досвід, знання та сучасне технологічне обладнання, успішно справляються з реалізацією будь-яких видів проектів, включаючи варіанти з підвищеною складністю. Показовий приклад: бетонна наливна підлога, яка використовується при облаштуванні промислових приміщень. Співпрацюємо з перевіреними виробниками, що гарантує високу якість та оптимальну вартість реалізації проекту, незалежно від площі приміщення та додаткових факторів.