04 Дизайн під ключ
Послуги

Дизайн під ключ: від створення проекту до введення в експлуатацію

Готовий, створений професіоналом дизайн інтер'єру чи екстер'єру необхідний для того, щоб опрацювати на папері всі можливі варіанти та побажання, обравши оптимальний. Це набагато простіше зробити на етапі проекту, ніж на етапі будівництва. Дизайн-проект дозволяє клієнту зрозуміти й оцінити фінальний результат до початку проведення робіт, і, як правило, економить значні кошти та час на здійснення помилок, зайву перебудову. До того ж до проекту включено повний комплект документів, що буде необхідних для погодження у контролюючих інстанціях.

Дизайн інтер'єру, екстер'єру - з чого починати?

Дизайн екстер'єру й інтер'єру, як і оформлення приміщення, потребує предметного ознайомлення з технічними вимогами. Це рекомендації від фахівців із вентиляції та кондиціювання приміщень, особливості розміщення інженерних комунікацій, умови щодо оснащення «розумного будинку», інші нюанси.

Оформлення зовнішнього та внутрішнього дизайну вимагає врахування:

  • типу будівельних, оздоблювальних матеріалів, які, в свою чергу, відштовхуються від бюджету, особливостей приміщення;
  • стилістичної спрямованості, наприклад, дизайн фасаду має гармоніювати із загальним стилем оформлення території;
  • особливостей декорування - використання неординарних матеріалів, деталей;
  • побажань клієнта, загальних вимог, особливостей місцезнаходження об‘єкта.

Дизайн фасаду у Тернополі від професіоналів

Починаючи ремонт квартири чи будинку, клієнту хочеться не просто оновити приміщення, а створити щось особливе, нове. Співробітники компанії «Дім і Стиль» не просто малюють привабливу картинку, 3д дизайн у Тернополі, вони враховують усі побажання клієнта та вимоги приміщення, щоб кожен раз створити щось унікальне, сучасне, неординарне.

Ми зацікавлені в тому, щоб в результаті нашої роботи вийшов ергономічний, комфортний, зручний та стильний інтер'єр чи сучасний, продуманий до дрібниць екстер'єр. Співпрацюючи з нами, ви не просто отримуєте набір фактур та зображень, мікс із декору. Ми надаємо детальні креслення для будівництва чи ремонту, 3D візуалізацію проекту, здійснюємо авторський нагляд за ремонтними роботами та, за бажанням, допомагаємо з комплектацією меблями, освітленням, предметами інтер'єру. Пряма співпраця з провідними європейськими та вітчизняними виробниками гарантує оптимальний рівень цінової політики, що дозволяє замовити яскравий та незвичайний проект без значних фінансових витрат.